Kombi Servisi

Kombi Servisi Hakkında

Kombi kelimesine bakılacak olursa köken bakımından bizlere her ne kadar yabancı dillerden geçmiş olsa da aslında bir nevi kat kaloriferi anlamında kullanılmaktadır. Özellikle de teknolojinin günümüzde son derece gelişmiş olması bu durumu daha da iyi kanıtlar nitelilktedir. Uzun uğraşlar sonucu o zorlu kış günlerinde ısınmaya çalışmaktan ziyade bu durum bazen büyük bir eziyete dönüşebilmektedir.  kombi servisi olarak yılladır güvenilir bir hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Çetin kış şartları altında müşterilerimizi her zaman memnun kılarak elimizden geleni yapmaya gayret göstermekteyiz. Bunu  sonucunda da alınan verim, müşteri potansiyeli ile birleşerek sonuç olarak ortaya daha iyi işler çıkmaktadır. Kombiler sadece kişilerin ısınma ihtiyacını değil, sıcak su ihtiyacını da karşılamaktadır. Böylelikle yaz veya kış demeden sorunsuz bir şekilde sıcak suya ulaşıyor olmanız mümkün olacaktır. Sadece evlerle sınırlı kalmayan kombi kullanımı gün geçtikçe artan taleplerle boy göstermektedir. Bunun neticesinde de pek çok firma ister istemez rekabete girebilmektedir. Hal böyle olunca da  kombi servisi olarak işin ehlinden anlayan profesyonel bir ekip ile çalışmak müşteriler adına elbette ki kaçınılmaz olacaktır.

 

Kombi Servisinde Güvence

Herkesin bildiği üzere günlük  hayatımızda kombiler her ne kadar büyük paya sahip olsalar da kullanım alanı olarak da oldukça risk taşımaktadır.  kombi servisi bünyesinde uzun yıllar bu işe emek vermiş olan ekibimizle birlikte kombilerinizin dilinden anlıyor olmamız da kaçınılmaz bir unsurdur. Yediden yetmişse her kesimden insanların kullanmış olduğu kombilerin bakımı da bir o kadar büyük öneme sahip olmaktadır. Gelişen teknoloji neticesinde kombilerde sürekli olarak kendilerini yenilemektedirler. Fakat tüm bu gelişmelerden ve yeniliklerden haberdar olan bir ekiple çalışıyor olmak aslında işin ön koşul şartları arasında yer almaktadır. Uzun yıllar verilen hizmet neticesinde müşterilerden alınan geri dönütlerle de büyük bir güvence kazanılmış olmaktadır.  kombi servisi İstanbul da yer alan kombi firmaları arasında oldukça büyük bir paya sahiptir. Bundan dolayı da sunulan modern hizmet anlayışı ile ev ve iş yerlerinize her zaman konuk olmaya hazır bulunmaktayız. Özellikle de bazı iş yerlerinde olmazsa olmazlardan biri olan sıcak su hizmeti adına anında müdahaleye ihtiyaç duyulmaktadır.  kombi servisi gibi firmaların yanında bu gibi durumlar son derece basit kalmaktadır. Bakım adına da çağrılan ekibimiz kombinize gerekli bakımı yaptıktan sonra kullanmış olduğu parçalara da ayrı ayrı bir garanti süresi eklemektedir. Bir yıl boyunca geçerli olan bu sürede her türlü bakım parça adına da yapılmaya devam etmektedir.

Müşterileri Memnuniyeti Adına Sunulan Servisler

Kombi markanız her ne olursa olsun sunulacak olan hizmette bizlerde  kombi servisi ekibi olarak yer almaktan son derece mutlu olacağız. Gelen talepler neticesinde en sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de kombilerin su akıtıyor olmasıdır. Bunun neticesinde de müşteriler bir an panik olmakta ve hatta daha büyük bir soruna sebebiyet vermekten korkmaktadırlar. Müşteri hizmetlerimize durumu bildirdiğiniz andan itibaren bu tür endişelere vakit bile kalmadan sizlerin yanında olma sözünü ekibimiz adına siz müşterilerimize vermiş olalım. Kombinin su akıtması durumunda genellikle elektrikli emniyet vetillerinin bozulmasından  yana bir problem ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumları ekibimiz haliyle hemen anlayıp, olaya müdahale etmektedir. Bu yüzden de herhangi bir arıza ile karşılaşmanız durumunda kombinin ayarı ile sizler oynamadan anında müşteri hizmetlerimizle durumu paylaşmanız gerekmektedir. Aksi taktirde kombinizin diğer ayarları ile oynamış olma riskiniz artacak ve iş içinden çıkılmaz bir hal alabilecektir.  kombi servisi ile zaten bu tür sorunları büyük bir soğukkanlılıkla halletmiş olacaksınız. İşlerinize kaldığınız yerden devam edip, özellikle de kışın soğuk havalarda uzun süreli bir mağduriyet yaşamamış olacaksınız. Özellikle de bu gibi durumlarda acil ihtiyaç duyulması adına rastgele bir teknik destek almak sizlerin zararına olacaktır. Defalarca ve ansızın bozulan bir kombiden ziyade bir kerede tanımlanan sağlam ve temiz bir iş müşteriler adına da son derece tercih sebebi olacaktır.

Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Kullanmış olduğunuz kombilerin markası her ne olursa olsun arıza anında sizlerin her zaman yanında olacak olan  kombi servisi ile içinizde rahat olsun. Kombi de teknik servis olarak yıllardır hizmet veren firmalar bir hayli önde gelmektedir. Kullanmış olduğunuz kombilerin markası her ne olursa olsun işini iyi yapan bir ekip her zamanda kombinin dilinden en iyi anlayan ekip olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknik servis aslında bir nevi acil bir durum niteliğinde her daim yanınızda olan servis olarak tanımlanabilir. Kombiniz suyu yeterince ısıtmıyor mu? Ya da ılık mı akıtıyor?  Kombinizden değişik sesler mi geliyor? Özellikle de bu gibi durumlarda büyük endişeye kapılmamak elde değildir. Ya da petekleriniz yanıyor fakat çeşmelerden sıcak su mu gelmiyor? Bu gibi tüm sorulara kendi başınıza yanıt aramak yerine aslında hemen  kombi servisi  ekibinden yardım almanızda büyük fayda olacaktır. 2005 yılında başladığımız bu yolculukta hiç fire vermeden yıllardır ilerlemeye devam etmekteyiz. Başarı ile sonuçlanan her hizmette hem sizleri hem de kendimizi memnun etmenin büyük mutluluğunu yaşamaktayız. İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermeye başlayan firmamız tüm bunların yanı sıra çeşitli ilçelerde de hizmet sunmaya devam etmektedir. Bunlara bakılacak olursa da Tuzla, Pendik, Ataşehir, , Sancaktepe, Maltepe, Kartal ve Sultanbeyli ilçelerinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Teknisyenlerimiz adına da hizmet kalitesinden bahsedilecek olursa anında müdahale ile son derece yerinde hizmet vermeye devam etmektedirler.

Garanti Kapsamında Sunulan Hizmet

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet elbette belirli bir süre dahilinde garanti kapsamında yer almaktadır. Öncelikle arıza her ne olursa olsun  kombi servisi olarak alanında tecrübeli teknisyenler neticesinde arıza kısa sürede giderilmektedir. Peki ya bundan sonra ne olacak diye düşünüyorsanız da sizlere servis anında kullanılan ürünler adına da tanımlanan bir yıl boyunca garanti kapsamından da söz edemeden geçemeyiz. Servise çağrıldıktan sonra kullanılan malzemelerinde ne kadar özenle seçilmiş olduğu aşikardır. Ayrıca tüm arızalarda yerinde tamir edilerek böylelikle oldukça seri bir hizmet verilmiş olunmaktadır.  kombi servisi ile adını duyuran kombilerde her geçen gün artarak devam etmektedir. İlçelerde de hizmet veriyor olmamızdan dolayı işin yetişme endişesi ya da riski sizleri korkutmasın. Arızanın oluştuğu andan itibaren çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gerekli teknik donanım her daim hazır olduğu için zaman kaybetmeden sizlerin yanında olmuş olacağız. Sunulan hizmetler böylelikle birbirini izlemekte ve ardı arkası kesilmemektedir. Garanti kapsamında söz ederken şu hususa da değinmeden geçmemek gerekmektedir. Firmamız özel servis olarak sadece garanti süresi bitmiş olan cihazları kapsamaktadır. Yani cihazınızın garanti süresinin bitmiş olması sizleri yarı yolda bıraktığımız anlamı taşımasın. Sunulan özel servis hizmeti ile servislerimizden faydalanmaya devam edebilirsiniz.  kombi servisi sayesinde pek çok çatı da soruna çözüm bulmuş olup, sadece evler değil gönüllerde ısınmış olacaktır.